Willa Bizorenda

Czy obrazek namalowany w dzieciństwie może być początkiem czegoś pięknego? Okazało się, że tak! Willa Bizorenda najpierw powstała w głowie Andrzeja, później została namalowana przez niego w pracowni ojca, a obecnie wybudowana, otwarta do gości, których z otwartymi ramionami wita Andrzej z żoną Kasią…

Zostaliśmy poczęstowani kawą z ogromnym zainteresowaniem słuchaliśmy historii powstania domu, w 20 miesięcy tak ogromna willa została wybudowana i to w tym najgorszym czasie pandemii. Brawo!

Willa od zawsze była marzeniem Andrzeja, zobaczył podobną w rodzinnych stronach jako dziecko namalował ją w pracowni ojca, (którego obecnie obrazy są rozwieszone w całym domu) powiedział wtedy: Kiedyś wybuduję taki dom- ojciec się roześmiał, nie wziął na poważnie słów syna, ale Andrzej wiele lat później spełnił swoje marzenie… Cudowna historia.

Wracając do naszego pobytu, po miłej rozmowie udaliśmy się na zwiedzanie willi, a było co oglądać. Na dole piękny, kaflowy piec sprowadzony z zagranicy, wyszukane, eleganckie meble, kanapy, piękna kuchnia z ogromną jadalnią i wspólnym stole, gdzie goście spożywają posiłki.

Na piętrzę duże, eleganckie pokoje z wygodnymi łóżkami – sprawdziłam. W holu część wspólna z szklaną podłogą, miejscem na wypoczynek z kocykiem i książkami, (zostawiłam swoje) z magiczną skrzynią, szachami. Dodatkowo pomieszczenie z sauną infrared i fińską.

Na piętrze do wypoczynku znajduję się ogromny taras, tak samo na dole.

Na zewnątrz w okresie letnim można korzystać z basenu, jest też miejsce na ognisko, mnóstwo zielonych terenów na spacer czy do czynnego uprawiania sportu, a w samej willi odbywają się warsztaty np. jogi.

Właściciele mają mnóstwo planów, może dlatego, że nie działają na ślepo, posiadają wykształcenie hotelarskie, są od lat w branży. Dokładnie wiedzą czego chcą i czego oczekuję dobrze zaopiekowany gość. Aktualnie trwają pracę nad piękną zewnętrzną salą na warsztaty i chatą do wspólnego biesiadowania.

Willa Bizorenda to z pewnością romantyczne miejsce, dlatego otrzymała certyfikat Romantyczna Polska i znajdzie się w moim przewodniku wraz z 39 romantycznymi obiektami.

Gorąco polecam, czysto, elegancko, obiekt tylko dla osób z dziećmi 12+ i dorosłych. Piękna okolica, idealna dla par, ale też dla singli, spokój, cisza.

Kontakt

https://www.facebook.com/willabizorenda

willabizorenda@gmail.com

Tel.: 501 274 755

Adres:

Karsznice 97

Karsznice 28-366

Pozdrawiam

Swatka Anna

Leave a Reply