Villa Toscana Boutique, Murzasichle

Kiedy zobaczyłam zdjęcia tego obiektu, to nawet bez wizyty na miejscu mogłabym określić, że jest tam romantycznie… A kiedy zadzwoniłam i odbyłam miłą rozmowę z Panem Jurkiem, który na pytanie: „kto gotuje?”, odpowiedział, że żona gotuje dla gości, a on gotuje dla niej, kiedy ona nie ma już sił.

Po tych słowach jeszcze bardziej byłam nakręcona, pomyślałam: „tam naprawdę króluje miłość”… I się nie pomyliłam…

Przybyliśmy do Villa Toscana Boutique w poniedziałek 15 listopada. Specjalnie dla nas właściciele przerwali urlop i wrócili z Włoch, a w obiekcie aktualnie była przerwa techniczna. Kiedyś trzeba odpocząć, odświeżyć pomieszczenia, itd. Plusem było to, że mogliśmy zobaczyć cały obiekt, zajrzeć do każdego cudownego apartamentu, swobodnie nagrywać, bo nie było gości. Zaczęliśmy wizytę od przemiłej rozmowy z właścicielami w saloniku przy recepcji, z kominka buchał ogień, zostaliśmy poczęstowani kawą z ciasteczkami oraz prosecco z lawendowym syropem ich produkcji… Pychota.

Następnie udaliśmy się do naszego apartamentu o nazwie Różany…To co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania. Ogromna przestrzeń, 65 m2, potężne, kute łoże, wykonane na zamówienie przez kowala z Chorzowa, aneks kuchenny, kominek, kilka miejsc do odpoczynku, biblioteczka z książkami i moja ulubiona seria „Przeminęło z Wiatrem”, a nawet prawdziwe cytryny, no i niespodzianka… Poczęstunek, ale już największą furorę zrobił pokój kąpielowy z cudowną dwuosobową wanną.

Apartament posiadał też duży taras z widokiem na Tatry, ale o tej godzinie już nic nie mogliśmy zobaczyć. Sądziliśmy, że to przez mgłę, ale właścicielka Pani Celina wytłumaczyła nam, że jesteśmy na wysokości 1000 m n.p.m i jesteśmy w chmurach. Czyli Andrzej zabrał mnie do nieba.

Po chwilowym odpoczynku udaliśmy się na pyszną kolację – smakowała niesamowicie.

Następnie skorzystaliśmy z własnej sali kinowej z obszerną kolekcją filmów, oraz z fotela do masażu.

A później uciekliśmy do apartamentu, a dokładniej do wanny.

Jak zwykle wypoczęta wstałam o 5:00, podziwiałam widoki.

Jednak o 7:00 nie mogłam się oprzeć i ponownie skorzystałam z długiej kąpieli w wannie z dodatkiem naturalnych włoskich kosmetyków, które są dostępne dla gości.

Po pysznym śniadanku był czas na odkrywanie kolejnych apartamentów. Z wypiekami na twarzy słuchaliśmy jak Pani Celina opowiada o każdym z nich. Widać było, że jest dumna z tego obiektu, że kocha swoją pracę. Bowiem w Villi Toscana mnóstwo elementów wyposażenia pochodzi z Włoch, pomieszczenia są pomalowane ekologicznymi farbami, w apartamentach nie ma niepotrzebnej elektroniki i co niezwykłe w dzisiejszych czasach – nie ma telewizji, co pogłębia ludzkie relacje.

Zobaczyliśmy jeszcze obszerną bibliotekę, więc zostawiłam własne poradniki. Obiekt dysponuje również sauną.

Gorąco polecam to miejsce. Jest idealne na romantyczne wypady, zaręczyny, ślub, ale też chwile w samotności. Dlatego Villa Toscana Boutique otrzymała certyfikat Romantyczna Polska, w którym zaświadczam, że jest to obiekt romantyczny.

Villa Toscana Boutique

www.villatoscana.pl/

Klimat Toskanii w sercu Tatr

tel.: +48 18 208 42 4

e-mail: info@villatoscana.pl

Adres: ul. Budzowa 2a
34-531 Murzasichle
k/ Zakopanego

Pozdrawiam i polecam

Swatka Anna

Anna Guzior-Rutyna

Leave a Reply