Planeta Glamping

Ręka do góry kto nie marzył o tym, aby chociaż na moment przenieść się w kosmos? Zwłaszcza wtedy, gdy wszystkie znaki na ziemi mówią, że to nie jest dobry dzień. W pracy nerwowo, sąsiad wstał lewą nogą i wyżywa się na Ciebie, bo źle zaparkowałeś samochód, a na dodatek rozciekła się pralka… Brzmi znajomo? Mam na to radę – Planeta Glamping, 27 kilometrów od Warszawy, kosmiczne, luksusowe namioty, każdy to inna planeta. Zapraszam w podróż.

Do Planety Glamping trafiłam z moim mężem 19 grudnia. Do dyspozycji otrzymaliśmy ogromny namiot z widokiem na las. Praktycznie wszystkie namioty były ustawione między drzewami. Ogromne wrażenie zrobiła przestrzeń wewnątrz tego namiotu, w którym znajdowały się dwa wygodne fotele, stół i mały stolik, wygodne łóżko na dole, oraz wygodne łóżko na antresoli, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz ogromny taras.

Na terenie obiektu znajduje się wielka sauna, która cieszy się dużą popularnością. W okresie letnim do dyspozycji gości są różnego typu hamaki czy huśtawki. Obiekt na ten moment nie zapewnia wyżywienia

Jest bardzo romantycznie… Piękne wnętrze, dobra lokalizacja, nieziemska przygoda. Odpowiednie miejsce na pogłębienie relacji z partnerem lub samym sobą, kontakt z naturą, która ma zbawienną moc, cisza i spokój.

Kiedy wręczałam certyfikat i książki właścicielowi obiektu – Panu Julianowi, podczas wywiadu dowiedziałam się, że Pan Julian ma wiele pomysłów na uatrakcyjnienie tego miejsca. Nie mogę się doczekać efektów.

Gorąco zapraszam do skorzystania z noclegu w tym obiekcie. Gwarantuję, że poczujecie się nieziemsko.

Polecam

Swatka Anna

Kontakt

www.planetaglamping.pl

email: biuro@planetaglamping.pl

tel.: +48 723 130 130

Adres:

Wczasowa 1

05-540 Zalesie Górne

Leave a Reply