Ht Houseboats – Domki Na Wodzie, Mielno

W życiu warto patrzeć na świat przez różowe okulary, cieszyć się z drobnych rzeczy, szukać tego co niezwykłe, nieoczywiste. I właśnie tym się kierowałam, kiedy wybrałam domki na wodzie. Byłam nieco zdziwiona, że taki obiekt funkcjonuje cały rok, bo dotarłam na miejsce 3 grudnia, w dodatku spadł śnieg. Znajomi dzwonili, martwili się. Mówili: – Aniu nie jedź tam, ciągnie od wody. Poczekaj do wiosny, pewnie tam nikogo nie będzie, to ponad 700 kilometrów, odpuść.

Kiedy dotarliśmy na miejsce po 9 godzinach drogi byłam szczęśliwa, że jest nasze miejsce docelowe. Sympatyczna manager ośrodka Agnieszka, przywitała nas lampką prosecco przy kominku. Uroczo. Po załatwieniu formalności meldunkowych, otrzymaliśmy mapkę i hasła do bram i udaliśmy się do naszego domu na wodzie. Trochę zajęło nam dotarcie: bagaże, długi pomost, a domek praktycznie przedostatni, ale było warto.

Domek okazał się wyjątkowy… Przepiękny widok na taflę jeziora, wygodne łóżko z pojedynczym materacem, wanna z hydromasażem, sauna, fotel masujący, piękne meble, ekspres do kawy, sprzęt grający, tv. Z wszystkiego skorzystaliśmy. Byłam niezwykle zaskoczona, iż na takiej niewielkiej powierzchni było tyle cudownych rozwiązań.

Domki na wodzie różnią się wielkością, wyposażeniem i ulokowaniem. Jedne posiadają kominek, są dosłownie ulokowane na wodzie i kołysze trochę jak na wodzie (nasz bujał), inne są na sztywnych platformach, nie kołysze, to coś dla tych co zmagają się z chorobą morską.

Każdy posiada taras, w naszym nawet dwa, jeden na dachu.

O 17:00 udaliśmy się do restauracji na obiadokolację. Mogliśmy ją zamówić do domku, ale chcieliśmy posiedzieć w pomieszczeniach z kominkiem no i z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak bilard i kącik z grami planszowymi.

Jedzenie było wyśmienite…

Przyszedł czas na wywiad z Panią Agnieszką i wręczenie certyfikatu. Obiekt posiada biblioteczkę dla gości, w której zostawiłam moje książki

Następnie udaliśmy się do naszego domu. W tym czasie wszystkie pozostałe domki były już zajęte, goście dojechali. Obiekt nawet zimą cieszy się dużą popularnością, a co dopiero w okresie wiosennym czy letnim, kiedy można skorzystać z dodatkowych atrakcji: miejsce na ognisko i grilla, plac zabaw dla najmłodszych i plac zabaw dla psów, hamaki, mini park linowy, boisko do gry, bezpłatne rowery szosowe i rowery wodne, motorówki, banan na wodzie, sauna na wodzie i wiele więcej. Obiekt jest o wysokim standardzie z założeniem, że wszystko co potrzebne jest na miejscu.

Cudowny domek, piękne wspomnienia… Następnego dnia obudziłam się wypoczęta, więc zaczęłam dzień od wdzięczności w wannie z widokiem na jezioro. Po 9:00 dostarczono w koszu pyszne śniadanie.

Zanim opuściliśmy ośrodek, udaliśmy się na spacer na plażę. Pierwszy raz w życiu widziałam morze o tej porze roku, niesamowite.

Opuściliśmy obiekt z uśmiechem na twarzy, chętnie wrócimy i gorąco cię do tego zachęcam. Miły i profesjonalny personel, czysto, pyszne jedzenie. Idealny dla par. W pakiecie można dokupić różne usługi, bukiet czerwonych róż, itd. Dobry też dla singli, bo woda uspokaja i wycisza, pozwala się zregenerować.

Kontakt

hthouseboats.com

email:rezerwacje@hthouseboats.com

Tel. 531 777 111

Adres: ul. 6 Marca 2 7

6-032 Mielno

Polecam

Swatka Anna

Leave a Reply