Dworek Lachowicze

Wszystko co piękne zaczyna się od marzeń, a jak jeszcze jest połączone z silną potrzebą powrotu do korzeni, to nie może się nie udać. Tak było w przypadku Pani Beaty Lachowicz z dziećmi. W 2006 roku kupiono działkę, a w 2008 rozpoczęły się prace nad budową stajni z mieszkaniem, a już w 2013 był gotowy Dworek Lachowicze.

Tak bardzo zafascynowałam się tą historią i samym Dworkiem, że 14 stycznia wraz z mężem odwiedziłam wieś Grzegorzowice, blisko Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Przywitał nas sympatyczny pracownik, oprowadził po obiekcie. Zaczęliśmy od pięknych pokoi – tych w moim odczuciu bardziej romantycznych – z wanną oraz pokoi z prysznicami. Później dołączyła właścicielka obiektu, Pani Beata.

I chociaż Romantyczna Polska jest projektem dla singli i par, to przecież jest też czas na podróżowanie z dziećmi i właściwie ten obiekt jest przygotowany na pary z małymi dziećmi. Jeden pokój zapewnia wszystko dla młodych rodziców: łóżeczko, elektryczna niania, przewijak, wanienka, komoda, nocniczek.

W Dworku część wspólna znajduje się na parterze. Jest sala do posiłków i do odpoczynku. Śniadania i kolacja podawane są na życzenie gości. My zostaliśmy poczęstowani świeżym, ciepłym pachnącym ciastem z kawą. Smakowało wybornie.

Dodatkowo w najniższej części budynku jest miejsce do rekreacji: tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki, bilard.

W Dworku Lachowicze można również skorzystać z sauny Ruska Bania. Są rowery, ponad dwuhektarowy teren zielony do leniwego czy aktywnego wypoczynku.

Jest również duża sala audiowizualna na warsztaty, szkolenia czy uroczystości, np. kameralne śluby.

Dla mnie Dworek Lachowicze zasługuje na certyfikat Romantyczna Polska i miejsce w przewodniku o tej samej nazwie. Jest tam pięknie – wyszukane meble, wiele miejsc na chwile we dwoje czy na refleksję dla singla.

Dlatego zostawiłam certyfikat i swoje książki.

Gorąco polecam. Sympatyczna właścicielka i personel, czysto, ciekawe wnętrza, ogromna ilość zieleni.

Kontakt

https://dworeklachowicze.pl/

Tel. 601 296 138

dworek@dworeklachowicze.pl

Adres:

Grzegorzowice 83A

27- 425 Waśniów

Pozdrawiam

Swatka Anna

Leave a Reply