Dwór Role

Podobno niezwykłe miejsca tworzą niezwykli ludzie i w tym dworze z pewnością tak jest, a to za sprawą sympatycznej właścicielki, która spełniła swoje marzenie i przez dziesięć lat remontowała dwór, który obecnie cieszy się dużym powodzeniem. Nic dziwnego, tam po prostu jest magicznie.

Przyjechaliśmy do Dworu Role 4 grudnia 2021 roku. Dwór był otulony śniegiem. Wszystko wyglądało jak w bajce. Przywitała nas urocza właścicielka Asia, która kazała sobie mówić po imieniu, bo takie zasady panują w jej domu.

Po ekspresowym zameldowaniu udaliśmy się do naszego apartamentu, który wywarł na nas duże wrażenie. Piękne łoże z pojedynczym materacem, wanna, piękne meble, ciekawa łazienka i ogromny taras z widokiem na park. Bajecznie!

Kiedy nacieszyliśmy oczy, poszliśmy nakarmić nasze żołądki. W tym celu udaliśmy się do otwartej kuchni w piwnicach dworu. Zostaliśmy poczęstowani pysznym bigosem i poznaliśmy wesołe towarzystwo, które właśnie wróciło z kuligu. Wspólny stół to niezwykłe doznanie. Poznajesz ludzi i już nie czujesz się samotny, kiedy np. przyjeżdżasz w pojedynkę. Okazało się, że Asia gości tak jak w domu, każdy sobie nakłada samodzielnie jedzenie, odnosi talerze na miejsce, chodzi w kapciach.

Po obiedzie udaliśmy się na zwiedzanie wnętrz. Mnóstwo przestrzeni, pokoi do wspólnego wypoczynku, piękne meble, dodatki. Aranżacja wnętrz to druga pasja Asi. Dlatego nie dziwię się, że obiekt jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Już widzę jak przyjeżdżam z moją trzyletnią córeczką Amelią i drżę za każdym razem, kiedy mała zbliża się do pięknej wazy czy figurki. Poza tym plus jest też taki, że kiedy para chce naprawdę odpocząć we dwoje, a dzieci zostają w domu pod opieką innych, to nie ma rozpraszaczy. Jest to też komfort dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, oraz dla singli, itd.

Kiedy zwiedziliśmy środek, udaliśmy się na zewnątrz. Magicznie!

Odpoczęliśmy i udaliśmy się na długą kolację. Alinka, czyli prawa ręka właścicielki dworu, przyrządziła dla nas pyszne jedzenie.

Dzień zakończyliśmy odprężającą kąpielą w wannie. Jak zwykle obudziłam się wypoczęta, udałam się na taras podziwiać piękne widoki i wsłuchać się w ciszę, to było niezwykłe.

W tym dniu zjedliśmy jeszcze pyszne śniadanie.

Zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, przekazałam książki i certyfikat Romantyczna Polska właścicielce i wracaliśmy do domu z postanowieniem, że jeszcze tam wrócimy, do czego mocno zachęcam.

Pyszne jedzenie, cudowne wnętrza, sympatyczny personel, niezwykle gościnna właścicielka, piękne tereny, wygodne łóżko. Polecam.

📞 500-227-070

✉️ Role 7

77-200 Role

Polecam

Swatka Anna

Leave a Reply