Ale Wioska

Kto powiedział, że romantycznie to tylko kolacja przy świecach w pięciogwiazdkowym hotelu? Przekonałam się, że można inaczej, a prawdziwe gwiazdy można podziwiać na niebie z łóżka własnej jurty…

Do Ale Wioski na Mazowszu przybyłam wraz z mężem na zaproszenie właścicieli. Jednak nie było mi dane ich spotkać osobiście, bo w tym czasie byli na urlopie. Dlatego więcej o nich samych będę mogła napisać po wywiadzie online.

 Po dotarciu na miejsce, za lasem ukazała nam się ciekawa wioska. Przywitała nas pani Emilia, która jak się okazało pełni wiele funkcji w tym obiekcie. Po krótkiej rozmowie zaprowadziła nas do naszej jurty.

Nigdy nie byłam w tak luksusowym namiocie. Mongolska jurta robiła wrażenie.

Na środku duże łoże, drugie duże łoże znajdowało się na antresoli, gdzie przy dobrej pogodzie można przez przeszklony dach oglądać gwiazdy, dodatkowo stolik z krzesłami, piec typu koza do ogrzewania, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i taras.

Ktoś kto miał ochotę na samodzielne wyżywienie był niezależny. Wprawdzie na terenie obiektu nie ma żadnego punktu gastronomicznego, a jedynie do jurty przynoszone są śniadania, to obiekt współpracuje z zaprzyjaźnioną pizzerią, która dowozi posiłki. A prawdę powiedziawszy serwują nieziemską pizzę. Właścicielka szkoliła się we Włoszech i widać rezultaty.

Ale Wioska składa się z kilku jurt, placu zabaw dla dzieci, ekobasenu, basenu z brodzikiem, sauny i ruskiej bani. Jest miejsce na romantyczne ognisko czy grillowanie, relaks na hamaku, boisko do siatkówki plażowej, trampolina i ścieżka edukacyjna.

Lokalizacja w lesie pozwala na totalny relaks w otoczeniu zieleni. Gorąco polecam to miejsce. Nowe doświadczenie w zgodzie z naturą, czyste powietrze, czysto w obiekcie, miły i uprzejmy personel. I to wszystko zaledwie godzinę drogi od Warszawy.

Oczywiście Ale Wioska jest romantyczna. Dlatego zostawiłam tu certyfikat Romantyczna Polska i książki.

KONTAKT

www.alewioska.pl

kontakt@alewioska.pl

Rezerwacje i informacje:

tel: +48 516 149 321

Adres:

Klukówek 40J
06-150 Świercze

Polecam

Swatka Anna

Leave a Reply