Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu? Prowadzisz agroturystykę? Uważasz, że jest u Ciebie romantycznie? Zaproś mnie do siebie. Sprawdzę czy tak jest naprawdę…

W zamian otrzymasz:

Zgłoś się!

Promuję tylko miejsca, które odwiedziłam osobiście.
Zapraszam. Jest tylko 40 miejsc.

Dołącz:
swatkaanna@op.pl
Tel. 730 251 897

lub wypełnij formularz:

Poznajmy się

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki.

Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Ósmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem również certyfikowanym coachem relacji. Często zgłaszają się do mnie pary, aby polepszyć relacje w związku.
Połączone pary borykają się z różnymi małymi problemami, które najczęściej same tworzą.

Napisałam kilka książek: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę?” oraz e-book „Jak randkować bez wychodzenia z domu?” oraz podręcznika dla par „Jak w 21 dni naprawić związek”.

Odkąd tylko pamiętam, to miałam romantyczną duszę. Kiedy byłam nastolatką, to z niecierpliwością czekałam na jeden dzień w tygodniu. Ten, w którym emitowany był program Randka w ciemno.

Fascynowało mnie to, że ludzie po odpowiedzeniu na zaledwie kilka pytań, decydują o tym, z kim pójdą na spotkanie, a następnie być może wybierają swoją drugą połówkę, co w tamtych czasach dla mnie oznaczało miłość do grobowej deski. Wtedy jeszcze nie myślałam o tym, że sama będę również z powodzeniem swatać! Połączyć to jedno, ale dbanie o związek również jest ważne. Dlatego od 13 lat randkuję z mężem, uwielbiam romantyczne wyjazdy tylko we dwoje. I do tego namawiam pary, te w dłuższych związkach i te, które dopiero się poznają, bo przebywanie ze sobą 24 na dobę, to najlepszy sprawdzań na odpowiednie dopasowanie.

Moje wywiady i kulisy pracy do tej pory znalazły się m.in. w takich mediach, jak: „Dzień Dobry TVN”, Pytanie na Śniadanie TVP2, „Po Godzinach” w TVT Telewizja Regionalna, Telewizja Silesia, TVP3 Olsztyn, Teleexpress, Nauka Jazdy TTV, Radio Silesia, Radio Olsztyn, Radio em, Polskie Radio RDC, Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Świat Kobiety, Dobre Rady, Chwila dla Ciebie, Takie Jest Życie, Głos Seniora, Dar Seniora, Nasze Miasto Czerwionka-Leszczyny, Kurier, Tygodnik Regionalny Nowiny, Tygodnik Rybnicki, Kobieta ze Śląska.pl., Natemat.pl, Eska.pl, DziennikZachodni.pl, iknurów.pl, se.pl, Rybnik.nasze.miasto.pl.